Freelyshout Blog - Detaylı Arama Sistemi

Detaylı Arama Sistemi

09122017

Tek tıkla tüm içeriklere ulaşabileceğin Detaylı Arama Sistemi en güncel haliyle aktif.

undefined

Platforma erişmek için ana sayfada yer alan undefined simgesine tıklaman yeterli. 

undefined

Popüler konulara, kişilere, Shoutlara ve kaynaklara arama sistemi üzerinden rahatlıkla erişebilirsin. Bunun için, öncelikle aratmak istediğin seçeneği işaretleyebilir ya da Freelyshout'ta Ara kısmına dilediğin kelimeyi yazdıktan sonra "Kişiler, Shoutlar ve Kaynaklar" seçenekleri arasında geçiş yaparak tüm sonuçlara erişebilirsin. 

undefined

Eğer Kişiler seçeneğini işaretlersen, kullanıcı adı aradığın kelime olan ve aradığın kelimeye benzeyen kullanıcı adları karşına çıkacak. Aradığın profile, kullanıcı adının sağ kısmındaki undefined simgesine tıklayarak erişebilirsin. 

undefined

Eğer Shoutlar seçeneğini işaretlersen, içinde aradığın kelime geçen tüm Shoutlar karşına çıkacak. Shoutlar, en güncelden, en eskiye doğru sıralanmakta ve profili gizli olan kullanıcıların Shoutları görünmemekte. 

undefined

Eğer Kaynaklar seçeneğini işaretlersen, aradığın kelimeyi ve benzeri anahtar kelimeleri barındıran kaynaklar karşına çıkacak. Ulaşmak istediğin kaynağa, kelimenin sağ kısmında yer alan undefined simgesine tıklayarak erişebilirsin. Kaynak sistemini detaylı bir şekilde keşfetmek istersen buraya tıklayabilirsin.