Freelyshout Blog - Freelyshout Güvenlik Ayarları ve Hesap Silme Seçeneği

Freelyshout Güvenlik Ayarları ve Hesap Silme Seçeneği

07122017

Artık tek bir platform üzerinden, giriş yaptığın hesapta bağlı olduğun tüm uygulama ve tarayıcılar üzerindeki aktifliğini kontrol edebilir ve yönetebilirsin. 

undefined

Freelyshout Güvenlik Ayarları'na buraya tıklayarak ulaşabilir, ya da Ayarlar- Ayarların Tümü- Hesap Ayarları- Güvenlik Ayarları adımlarını uygulayabilirsin. 

undefined

Platforma eriştiğinde karşına "Giriş Uyarıları" izni, "Giriş Yaptığın Yerler" menüsü ve "Hesabını Sil" seçeneği çıkacak. Buradan dilediğin işlemi çok hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsin. 

undefined

Giriş Uyarıları iznini verdiğinde, farkı bir cihaz ya da tarayıcıdan giriş yapıldığı an bildirim alabileceksin. Bildirime tıkladığında otomatik olarak Güvenlik Ayarları'na yönlendirileceksin. Dilersen ilgili tarayıcı ya da uygulamadan çıkış yapabilirsin. 

 undefined

İlgili yerden çıkış yaptıktan sonra kişi, üst resimdeki uyarıyı alacak. 

Ayrıca, dilersen "Tüm Oturumları Sonlandır" seçeneğine tıklayıp hesabının bağlı olduğu tüm uygulama ve tarayıcılardan tek tıkla çıkış yapabilirsin.

undefined

Artık dilersen Freelyshout hesabını kalıcı olarak silebileceksin.

undefined

"Hesabını Sil" seçeneğine tıkladıktan sonra karşına resimdeki bilgilendirme çıkacak. Kırmızı seçeneğe tıklayarak hesabını dondurabilirsin. 

undefined

İşlemi tamamlamak için şifreni girmelisin.