Freelyshout Blog - Freelyshout Sohbet Özelliği

Freelyshout Sohbet Özelliği

11022021

Freelyshout'un yenilenen özelliği ile dilediğin kişiyle en güvenli şekilde sohbet edebileceğin mesajlaşma sistemi artık aktif. Ayrıca, çok yakında yepyeni bir mesajlaşma uygulaması yayında olacak. Uygulamanın beta testleri tamamlanmak üzere. 

undefined

 

undefined

Sohbet paneline site arayüzünün üst kısmında yer alan undefined simgesinden erişebilirsin. 

 undefined

Sohbet paneline girdiğinde sade bir arayüzle karşılaşacaksın. 

 

undefined

 

Sağ üst köşede yer alan undefined simgesine tıkladığında "Seçenekleri Gözden Geçirin" panelini açabilir; bu kısımdan sohbeti sessize alabilir, konuşmayı ve sohbette yer alan mesajları silebilirsin.

Soldaki undefined simgesine tıklayarak sohbet penceresini genişletebilir, undefined simgesine tıklayarak sohbet penceresini daraltabilirsin.

undefined

Sol alt köşedeki undefined simgesine tıklayarak emoji panelini açabilir, sağ alt köşedeki fotoğraf makinesi simgesine tıklayarak cihazından dilediğin kadar fotoğraf gönderebilirsin.

undefined

Freelyshout'a özel megafon emojileri seni bekliyor :)

 

undefined

 

Mesajlaşma arayüzünün sol üst kısmında yer alan arama bölümünden dilediğin hesabın kullanıcı adını ya da profil ismini aratabilir ve ilgili hesaba mesaj gönderebilirsin.

 

undefined

 

Sohbet geçmişin platformun sol kısmında görünecektir. Burada yer alan her sekmenin sağ alt kısmındaki aşağı ok simgesine tıklayarak...

undefined

sohbeti sessize alabilir ya da konuşmayı tamamen silebilirsin.

 

undefined

 

Sohbet kısmında olduğun kullanıcının üst kısımda görünen ismine tıkladığında açılacak panelden iletişim bilgilerini görebilir, sohbet bildirimlerini kontrol edebilir, konuşmayı silebilir ve undefined simgesine tıklayarak kullanıcının Freelyshout profiline tek seferde geçiş yapabilirsin. 

Freelyshout üzerinden engellediğin bir kullanıcıya sohbet panelinin arama kısmından erişemez ve o kişiyle iletişim kuramazsın. Buraya tıklayarak kullanıcıyı engelleme ve kullanıcının engelini kaldırma işlemlerinin nasıl yapıldığını inceleyebilirsin.

Çok yakında mesajlaşma uygulamasında görüşmek üzere :)