Freelyshout Blog - Freelyshout'a Hoşgeldin :)

Freelyshout'a Hoşgeldin :)

27072017

Freelyshout’a en hızlı şekilde alışmana yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladım. Hazırsan başlayalım :)

undefined

Freelyshout’a kaydolduğun an dilediğin zaman kullanabileceğin bir megafon daima seninle olacak. Biz bu isme Özgürlüğün Megafonu diyoruz; dilersen yepyeni bir isim türeterek megafonuna yeni bir isim verebilirsin. Özgürlüğün Megafonu’nun diğer megafonlardan farkı, sesini her yere, özgürce, tek bir noktadan haykırabilmen. Yani sınır kelimesinin oyuncak hamur gibi şekilden şekle büründüğü, dilendiğinde yok olduğu bir platformun içindesin. Lamba cininin verdiği üç dilek hakkından çok daha fazlasına sahipsin :)

Freelyshout’a girdiğinde karşına çıkacak sade görünüm, takipçi sayın arttığında dahi değişmeyecek şekilde tasarlandı. Bununla birlikte karşına takipçi hileleri, oyun istekleri, profil resmi ya da yorum beğenme istekleri çıkmayacak.
Freelycanlara erişmek istersen yapman gereken ise çok basit. (Freelycan, site kurulduğunda türetilen bir isim; birbirimize bazen bu şekilde hitap ediyoruz :))

undefined

Resimde görünen seçeneği site üzerinden işaretledikten sonra açılacak platformdan dilediğin kişiyi takip edebilir, ya da hashtag sayfasını kullanarak aktif kullanıcılara birkaç tıkla ulaşabilirsin. Keşfet sayfası, özgürlük tabanlı bir sistemde tıpkı diğer özellikler gibi daima gelişen bir yapıya sahip. Buraya tıklayarak hashtag sayfası ile ilgili en detaylı bilgiyi edinebilirsin. Aklına takılan herhangi bir soru işareti olursa belirtmen yeterli; daima yanındayım :)

Freelyshout ile hiçbir sekme açmana gerek kalmadan tek bir simge kullanarak dilediğin kelimeyi aratabilir, bu sayede ilgi alanlarını profiline ekleyebilirsin. Dilediğin kelimeyi, kelimenin başına $ simgesini ekleyip paylaşarak kaynak sayfasına ulaşabilirsin. Siteye bilgisayar üzerinden giriş yapıyorsan, AltGr+4 kombinasyonunu yaparak bu simgeyi ekleyebilirsin. Örneğin, $Türkiye şeklinde paylaşacağın bir Shout'un ardından kelimeye tıkladığında karşına detaylı bir platform açılacak. Burada, Türkiye hakkındaki tüm bilgileri, resimleri, videoları ve haberleri görebileceksin. Detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilirsin

Shout, Freelyshout'a özgü paylaşım adlandırılmasıdır. Sınırsızlığın sınırını aşmak için sonsuz hayal gücünün ürünlerini Shout aracılığı ile tüm siteye duyurabilirsin. Bunun için ana sayfanın sağ alt köşesinde yer alan mavi düğme biçilmiş kaftan. Çiz Haykır, Sesli Haykır, Aforizma Haykır gibi çeşitli haykırış yollarına mavi düğme aracılığı ile ulaşabilirsin. 

undefined

Dilersen siteye girmeden dahi haykırabilirsin. Kayıtlı olduğun mail üzerinden shout@freelyshout.com adresini girip metin kısmına herhangi bir mesaj yazarak haykırmaya devam edebilirsin. 

Özgürlüğün Megafonu ile yaptığın tüm paylaşımlar, Freelycanlar tarafından hiçbir karşılık beklemeksizin senelerdir değerlendirilmekte. Fenomen kelimesinin barınmadığı bir platformda her kullanıcının attığı Shout değerlidir. 

undefined 

Freelyshout Keşfet Sistemi ile hiçbir Shout tarihe gömülmeyecek. Yıllar sonra dahi Shout'unun Reshoutlanacağı bir sistem mevcut. 

undefined

Uzay mekiği simgesine tıklayıp sitenin kuruluş tarihinden itibaren yapılan her paylaşımı görebilirsin. Bir rivayete göre bu kısımda zaman algısı yerle bir oluyor :) Keşfet Sistemi ile ilgili en detaylı bilgilere erişmek için buraya tıklayabilirsin.

undefined

Ana sayfada yer alan undefined simgesine tıklayarak Detaylı Arama Sistemini kullanabilirsin. Tek tıkla tüm kişileri, Shoutları ve kaynakları aratabileceğin sistemi keşfetmek için buraya tıklayabilirsin. 

Freelyshout'ta yapılan güncellemeleri ve bilgilendirmeleri takip etmek için blog.freelyshout.com ;
Aklına takılan tüm soruların yanıtını almak için support.freelyshout.com ;
Site ile ilgili tüm bilgileri ve tasarımsal çalışmaları temin etmek için info.freelyshout.com adreslerine erişebilirsin.

Buraya tıklayarak ya da Freelyshout ayarlarında yer alan Sorun Bildir seçeneğine tıklayarak site ile ilgili aklına takılan tüm soruları sorabilir, önerilerde bulunabilir hataları bildirebilir ve şikayetlerde bulunabilirsin. 

Özgürce Haykır! :)