Freelyshout Blog - Kaynak ve İlgi Alanı Sistemleri Etkinleşti

Kaynak ve İlgi Alanı Sistemleri Etkinleşti

22062017

Yenilenen Freelyshout'a; tek sayfa üzerinden dilediğin bilgiyi edinip gelişmelerden haberdar olabileceğin ve aynı zamanda bilgiyi ilgi alanlarına ekleyebileceğin kaynak sistemi eklendi. Kaynak sayfasına ulaşmak ve ilgi alanını profiline eklemek oldukça pratik.

undefined

Dilediğin kelimeyi, kelimenin başına $ simgesini ekleyip paylaşarak kaynak sayfasına ulaşabilirsin. Siteye bilgisayar üzerinden giriş yapıyorsan, AltGr+4 kombinasyonunu yaparak bu simgeyi ekleyebilirsin. Ayrıca ana sayfada yer alan undefined simgesine tıkladıktan sonra çıkan platformdan da kaynak araması yapabilirsin. Detaylı bilgiye erişmek için buraya tıklayabilirsin. 

undefined

Gönderdiğin kelimeye tıkladığında, karşına o kelime ilgili tüm bilgiler ve farklı haber sitelerinde yayınlanan en güncel haberler çıkacak. Tek sayfa altından tüm bilgilere ve haberlere ulaşabilirsin. 

undefined

undefined

Ayrıca, aynı sayfadan Kaynağı Paylaş seçeneğine tıklayarak kaynağı Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google Plus üzerinden paylaşabilirsin. 

undefined

İlgi alanını aynı sayfa üzerinden profiline ekleyebilirsin. Bunun için kaynak sayfasında yer alan yıldız simgesine tıklaman yeterli. Simge yeşil olduğunda kaynak ilgi alanına eklenmiş olacak.

undefined

Profilinde yer alan yıldız simgesine tıklayarak ilgi alanlarına ulaşabilirsin. İlgi alanlarına tıkladığında ise ilgili kaynak sayfasına ulaşacaksın.

undefined