Freelyshout Blog - "Kişileri Bul" Platformu Güncellendi

"Kişileri Bul" Platformu Güncellendi

27102017

Güncellenen Kişileri Bul platformu üzerinden Facebook ve Twitter hesabındaki kişilere bu sayfa üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsin. Bunun için ilgili sosyal ağ hesaplarını Freelyshout'a bağlaman yeterli.

undefined

Not: Bağlama (entegrasyon) işleminin ardından bağladığın sosyal ağ hesaplarının güvenliğinin suistimal edilmeyeceği Freelyshout tarafından temin edilmiştir; hesaplarını en güvenilir şekilde Özgürlüğün Megafonu'na bağlayabilirsin. 

Hesap bağlama işlemini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsin. Bunun için en pratik şekilde, ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ev simgesinin yanındaki insan simgesine undefined tıklayarak ilgili platforma ulaşabilirsin. Kişileri Bul sayfasına ulaştığında karşına Freelyshout, Facebook ve Twitter'daki kişilerin bulunduğu sayfa çıkacak. 

undefined

Facebook hesabını bağlamak için, Facebook logosunun bulunduğu yere tıklayıp, ardından Hesabını Bağla seçeneğine tıklamalısın. 

undefined

Açılacak uyarı sekmesinde yer alan "... Olarak Devam Et" seçeneğine tıklayıp işleme devam edebilirsin. 

undefined

İlgili seçeneğe tıkladıktan sonra Freelyshout'a kayıtlı Facebook arkadaşlarının hesaplarını sayfa üzerinden görebilirsin.

undefined

Twitter hesabını bağlamak için, Twitter logosunun bulunduğu yere tıklayıp, ardından Hesabını Bağla seçeneğine tıklamalısın. 

undefined

Açılacak uyarı sekmesinde yer alan "Uygulamaya izin ver" seçeneğine tıklayıp işleme devam edebilirsin. Ardından hesabın otomatik olarak Freelyshout'a bağlanacaktır. 

undefined

Freelyshout'a bağladığın hesaplarını kaldırmak istiyorsan buraya tıklayabilir ya da Ayarlar- Ayarların Tümü- Hesap Ayarları- Bağlantılı Hesaplar adımlarını izleyerek ilgili sayfaya erişebilirsin. 

Güncelleme: Platforma ruh haline göre kullanıcı bulma bölümü eklenti. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsin.