Freelyshout Blog - Markayim.com ile Freelyshout'a Reklam Verme Dönemi

Markayim.com ile Freelyshout'a Reklam Verme Dönemi

09032017

Birkaç adımla rahatlıkla Freelyshout'a reklam verebilir; müşterilerine, doğal reklam sistemi sayesinde ulaşabilirsin. 
Doğal reklamlar, diğer reklam türlerine göre daha yüksek geri dönüşlere sahiptir.

undefined

 

Eğer bir Freelyshout hesabın yoksa, ücretsiz hesap açıp ilk adımı atabilirsin. Ardından Markayim.com adresine ulaşabilir, ya da ana sayfada yer alan herhangi bir sponsorlu gönderinin üzerindeki "Reklam Oluştur" seçeneğine tıklayabilirsin. Sayfaya ulaşmak için buraya tıklaman yeterli.

 undefined

Siteye eriştiğinde, "Reklam Oluşturun" butonuna tıklayarak adımlarına devam edebilirsin.

undefined

Açılacak pencereden "İzin Ver" seçeneğine tıklayıp entegrasyon işlemini tamamlayabilirsin. İşlemi kaldırmak için Ayarların Tümü=> Diğer Ayarlar=> Uygulamalar adımlarını uygulayabilirsin. Bu kısma direkt ulaşmak için buraya tıklaman yeterli. 

 

undefined

İşlem tamamlandıktan sonra ulaşacağın platform üzerinden üç adımda reklamını hızlı bir şekilde verebilirsin. Ödemeyi kredi kartı ile rahatlıkla yapabilirsin.

Reklamının içeriği ekip tarafından kontrol edildikten sonra bir (1) iş günü içerisinde reklamın yayına girer.

undefined

Reklamın yayına girdikten itibaren reklam sürecini en detaylı şekilde takip edebilirsin. Reklamın kullanıcıya gösterim sayısını, reklamına tıklanma sayısını ve gösterim-tıklanma oranını sıcağı sıcağına analiz edebilirsin. Dilersen reklamı bu kısımdan düzenleyebilirsin.

undefined

Reklam adına tıkladıktan sonra karşına bu panel çıkacak. Panel üzerinden reklam istatistiklerinin grafiğini rahatlıkla inceleyebilirsin. Panelin sağ üst köşesine tıklayıp grafiği indirebilir, kaydedebilir, çizebilir veya yazdırabilirsin.

Detaylı bilgi için 0850 840 2686 numarasını arayabilirsin.