Freelyshout Blog - Yeni Güvenlik Sistemi | Mobil Ayarlar

Yeni Güvenlik Sistemi | Mobil Ayarlar

28022017

Özelleştirilmiş ana akış ve güvenli bir hesap için oluşturulan yeni güvenlik sistemi artık aktif. Güvenlik önlemini birkaç tıkla artırabilirsin. 

undefined

Ana sayfan üzerinden Ayarlar seçeneğine erişerek Ayarların Tümü seçeneğine tıklayıp, açılacak sayfada Hesap Ayarları seçeneğinden Mobil Ayarları sekmesine erişebilirsin.

undefined

Mobil Ayarları sekmesinden GSM numaranı yazıp, dilersen numaranı tüm takipçilerine gösterebilirsin. İznin dışında numarana hiç kimse erişemeyecektir. 

 undefined

Numaranı yazıp Kaydet seçeneğine tıkladıktan sonra karşına aktivasyon işlemleri ile ilgili bir sekme çıkacak.

undefined

Yazmış olduğun GSM numarana gelecek kodu açılan sekmeye ekleyip Kaydet seçeneğine tıklayarak numaranı kaydedebilirsin.

undefined

Şifreni unutma durumu söz konusu olduğunda, Freelyshout'a kaydettiğin numaran ile birkaç adımla, kolaylıkla şifreni yenileyebilirsin. Ancak numaranı kaydettiğinden emin olmalısın. Numaranı kaydettiğin halde Mobil Ayarları sekmesinde numaran görünmüyorsa 0850 840 2686 numarasına ulaşarak yardım isteyebilirsin. 

Şifreni SMS aracılığı ile yenilemek için Freelyshout ana sayfasına girip Şifreni mi Unuttun? seçeneğine tıklayabilir; ardından açılan sekmeye telefon numaranı yazarak Kullanıcı Doğrula seçeneğine tıklayabilirsin.

undefined

Numaranı doğru yazdıysan profilin görünecektir. SMS ile gönder seçeneğine tıklaman yeterli.

undefined

Telefonuna gelen kodu kum saati simgesinin olduğu kısma yazıp yeni şifreni girebilir, bir alt kısma belirlediğin şifreyi doğrulayabilirsin. Kaydet seçeneğine tıkladığında işlem tamamlanacaktır.

undefined